Marzec 4, 2018

Eventy

Eufemia to nowa restauracja w wyjątkowym wnętrzu XVIII-wiecznego pałacu Czapskich na Krakowskim Przedmieściu, w której można zorganizować niepowtarzalne spotkania, imprezy firmowe i eventy. Restauracja ma 250 metrów kwadratowych podzielonych na trzy sale, oraz zaplecze kuchenne i sanitarne. Organizujemy kameralne spotkania firmowe, warsztaty, prezentacje produktu, koncerty, wystawy i wesela. Duże doświadczenie w organizacji imprez firmowych i prywatnych wyniesione z naszej drugiej restauracji Spokojna 15 gwarantuje, że będziecie w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

Organizujemy imprezy we wnętrzu restauracji oraz w naszym ogrodzie. Możemy przygotować event lub przyjęcie dla 250 osób w formie bufetowej/stojącej albo dla 100 osób na siedząco.

Co robimy?

   

 

 

Eventy firmowe

Restauracja Eufemia usytuowana w jednym z najpiękniejszych warszawskich pałaców na tyłach Krakowskiego Przedmieścia, w samym centrum Warszawy to niepowtarzalne miejsce na spotkania firmowe czy biznesowy lunch. Kilka sal daje olbrzymią możliwość aranżacji przestrzeni, aby dostosować ją do charakteru wydarzenia.

Szkolenia i warsztaty

W naszej restauracji znajduje się sala szkoleniowa w której można zorganizować spotkanie dla 40 osób. Sala jest nie przechodnia i możemy wygrodzić ją od reszty restauracji. Do Twojej dyspozycji oddajemy rzutnik, nagłośnienie i infrastrukturę konferencyjną. W takiej sytuacji pozostała część restauracji może stanowić przestrzeń chilloutową zdolną pomieścić nawet 100 osób. Istnieje również możliwość zaaranżowania na szkolenie przestrzeni ogrodu.

Imprezy prywatne i wesela

Szukasz nietypowego miejsca na wesele i imprezę prywatną? Zapraszamy. W Eufemii zorganizujesz niepowtarzalną imprezę w nowoczesnym jasnym wnętrzu. W miesiącach letnich (od maja do września) organizujemy imprezy weselne i rodzinne w naszym pałacowym ogrodzie. Gmach XVIII wiecznego pałacu Czapskich stanowi przepiękne tło dla plenerowych zdjęć.
W przypadku mniejszych imprez istnieje możliwość zorganizowania ich w wydzielonej przestrzeni restauracji lub ogrodu.

W związku z remontem Pałacu Czapskich funkcjonowanie restauracji zostaje zawieszone do wiosny 2020 roku...

Już od lutego nasze pastrami będzie dostępne w restauracji Spokojna 15 -  www.spokojna15.com